Tylko remis w Brzezinach

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie o mistrzostwo klasy okręgowej pomiędzy Orłem Białym Brzeziny Śląskie a naszą drużyną. Rywale wyrównującego gola zdobyli tuż przed końcem meczu.

Spotkanie rozpoczęło się dla dąbrowian bardzo obiecująco. Już w 2. minucie podanie Kamila Sularza na bramkę zamienił Dariusz Bernaś. W 27. minucie na 2:0 podwyższył wspomniany Kamil Sularz, który skierował do bramki zagranie Dawida Książka. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

Rywale zdołali wyrównać w 70. minucie, kiedy to piłkę do naszej bramki skierował Adam Benjamin. Wynik ustalił się w 94. minucie, kiedy to z rzutu karnego Artura Tomanka pokonał Tomasz Bartkiewicz.

Orzeł Biały: Stasiczek - R. Piątek, Krzemień, Bartkiewicz, Sobota, Dymek, Kupiec, Ogiołda, Smakowski (72. Dydziak), Sówka, Benjamin (92. Kordys), trener Krzysztof Wiernik

Zagłębiak: Tomanek - Wilk (46. Grębosz), Stemplewski, Staszczyszyn, Czubala, Kuzior, Musiał, Zarychta (85. Piątek), Sularz, Bernaś, Książek (46. Pawęzowski), trener Przemysław Oklejewski

W następnej kolejce podejmować będziemy na boisku przy ul. Konopnickiej Tęczę Błędów. Początek meczu w sobotę 31 października o godz. 13. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie. Wstęp wolny!