Kolejne trzy punkty Zagłębiaka

Sporo emocji towarzyszyło spotkaniu Warty Zawiercie z Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza. Mimo czerwonej kartki i siedmiu minut doliczonego czasu gry, to nasza drużyna zakończyła ten mecz zwycięstwem. Brawo panowie!

Prowadzenie dla Zagłębiaka zdobył w 26. minucie Łukasz Ducki wykorzystując rzut karny. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej - od 56. minuty musieliśmy sobie radzić w dziesiątkę, gdy czerwoną kartką ukarany został Sergiusz Pytel. Zagłębiak pilnował prowadzenia, jednak w 69. minucie Dawid Karpiński pokonał Piotr Iwaniuka i mieliśmy remis. To jednak nasza drużyna rozstrzygnęła spotkanie na swoją korzyść. Trzy punkty zapewnił dąbrowianom Patryk Jurczyński, umieszczając piłkę w bramce w 86. minucie meczu.

Skład: Iwaniuk - Starzyński, Antczak, Stefański, Pytel, Bojacz, Czubala (83. Lis), Kuzior, Szopa (59. Staszczyszyn), Ducki (88. Radecki), Jurczyński (90.+4 Sularz)

Kolejnym rywalem Zagłębiaka będzie Pionier Ujejsce.