Zagłębiak - Pionier 3:0

Drużyna Zagłębiaka nie miała problemów z pokonaniem Pioniera Ujejsce. Podopieczni Sebastiana Klaty wygrali w sobotę przy Konopnickiej 3:0, a przy większym szczęściu wygrana mogła być bardziej okazała.

Prowadzenie dla Zagłębiaka uzyskał w 24.minucie meczu Sebastian Stefański, potem na 2:0 podwyższył Patryk Jurczyński. Trzecia bramka również była dziełem tego zawodnika, a padła w 46. minucie spotkania.

Zagłębiak: Iwaniuk - Bojacz, Ducki, Staszczyszyn, Starzyński, Stefański, Czubala (75. Piątek), Lis (81. Książek), Kuzior, Szymański (66. Radecki), Jurczyński (56. Sularz)

Pionier: Dyrdaś - Ambrozik (68. Gajówka), Kusiak, Mikołajczyk, Osuch (46. Kowalik), Radwański, Tkocz (46. Klasik), Śmiłowski, Pawęzowski, Zarychta, Rosochacki

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra 2 listopada na wyjeździe z Odrą Miasteczko Śląskie.