Zagłębiak - Sokół Orzech 2:0

Kolejne zwycięstwo zapisała na swoje konto drużyna Zagłębiaka. Podopieczni Sebastiana Klaty pokonali w sobotę przy Konopnickiej ekipę Sokoła Orzech.

Dąbrowianie zagrali m.in. bez pauzujących za kartki Damiana Bojacza i Patryka Jurczyńskiego oraz nieobecnego Jakuba Staszczyszyna. Nie przeszkodziło to jednak w odniesieniu zwycięstwa. Prowadzenie dla Zagłębiaka zdobył w 30. minucie Łukasz Ducki, który pewnie egzekwował rzut karny podyktowany po faulu na Dawidzie Czubali. Jeszcze przed przerwą wynik spotkania na 2:0 ustalił Wojciech Szymański, który głową skierował piłkę do siatki po rzucie rożnym.

Dodajmy, że grającym trenerem drużyny z Orzecha jest były zawodnik naszego klubu Artur Działach (12 meczów i 1 bramka w rundzie jesiennej sezonu 2011/2012).

Skład: Iwaniuk - Sularz, Pytel, Antczak, Starzyński, Kuzior, Czubala (82.Piątek), Szopa, Ducki, Szymański (46.Lis), Radecki (74.Książek)

Żółta kartka: Antczak

Kolejnym rywalem Zagłębiaka będzie na wyjeździe Warta Zawiercie.