Kolejny punkt zdobyty. Łazowianka - Zagłębiak 1:1

Z jednym punktem powrócili do Dąbrowy Górniczej z Łaz piłkarze Zagłębiaka. Nasza drużyna zremisowała z tamtejszą Łazowianką 1:1.

Po pierwszej połowie to gospodarze prowadzili 1:0. Nasza drużyna prezentowała się słabiej. Sporo emocji budziły również decyzje sędziego. Sytuacja zmieniła się po zmianie stron. Dąbrowianie zaczęli śmielej atakować bramkę Łazowianki, a w 54. minucie Dariusz Bernaś zdobył gola na 1:1. Mimo sytuacji nie udało się wbić drugiej bramki. Cieszymy się jednak z remisu, bo w końcówce meczu piłkarze Łazowianki nie wykorzystali kilku znakomitych okazji na gola.

Zagłębiak: Iwaniuk - Wilk, Staszczyszyn, Stemplewski, Sularz, Czubala (46. Grębosz), Kuzior, Zarychta (85. Soćko), Piątek (76. Musiał), Bernaś, Pawęzowski (74. Lis)

W przyszłą sobotę Zagłębiak zagra na własnym boisku z Unią Świerklaniec. Kibiców zapraszamy również na niedzielę, kiedy to w ramach sportowego festynu rodzinnego oldboje naszego klubu zmierzą się z oldbojami Zagłębia Sosnowiec.