XIII kolejka: Zagłębiak - Tęcza (po raz 7.)

Pisaliśmy już, że październik to dla naszej drużyny miesiąc derbów. Po ligowym pojedynku z Unią Strzemieszyce i pucharowym z Unią Ząbkowice w najbliższą sobotę na boisku przy ul. Konopnickiej podejmować będziemy Tęczę Błędów. To z jednej strony rywal derbowy, a z drugiej drużyna, której sporą część stanowią byli zawodnicy naszego klubu.

Po dwunastu kolejkach Zagłębiak i Tęcza są sąsiadami w tabeli, o jedno miejsce wyżej plasuje się jednak nasza drużyna, która tydzień temu zremisowała na wyjeździe 2:2 z Orłem Białym Brzeziny Śląskie. Zespół z Błędowa pokonał tymczasem ekipę Sokoła Orzech.

Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 13. Sędziować będzie pan Artur Należnik z Kolegium Sędziów w Katowicach. Zapraszamy wszystkich kibiców. Wstęp wolny.