Trzy punkty na koniec rundy jesiennej

Wygraną 1:0 z Orłem Nakło Śląskie zakończyli rozgrywki rundy jesiennej piłkarze naszej drużyny. RKS na półmetku sezonu plasuje się na szóstym miejscu w tabeli.

Jedyna bramka padła już w trzeciej minucie spotkania. Jej autorem był Bartłomiej Musiał, który skończył mecz z kontuzją kolana i został odwieziony do szpitala. Wracaj do zdrowia Bartek!

Skład: Tomanek (46. Iwaniuk) - Wilk, Czubala, Staszczyszyn, Stemplewski, Kuzior, Piątek (60. Książek), Musiał (80. K. Bernaś), Zarychta, Pawęzowski, Grębosz (73. Soćko)

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez tę rundę. Następne spotkanie rozegrać mamy w marcu 2016 roku u siebie z Cyklonem Rogoźnik. Sytuacja organizacyjno-finansowa klubu jest jednak bardzo trudna. Najbliższe tygodnie przyniosą odpowiedź na pytanie dotyczące przyszłości klubu.