Wygrana w Orzechu! Sokół - Zagłębiak 1:3

Wreszcie udało się naszej drużynie zainkasować pełną pulę punktów w spotkaniu wyjazdowym. W sobotnie popołudnie RKS pokonał w Orzechu ekipę miejscowego Sokoła 3:1.

Spotkanie zaczęło się dość pechowo dla naszego zespołu. bo już w 1. minucie gry Tomasz Kwaśniewski wbił gola na 1:0 dla Sokoła. Niedługo potem mogło być 2:0, ale całe szczęście na wysokości zadania stanął Artur Tomanek. Na przerwę schodziliśmy jednak z remisem 1:1, a gola dającego wyrównanie zdobył Dariusz Bernaś.

Po zmianie stron nasza drużyna wyprowadziła wynik na swoją korzyść dzięki bramkom Bartłomieja Musiała i Damiana Pawęzowskiego i nie oddała już prowadzenia aż do końca spotkania. Brawo!

Dzięki innym wynikom meczów XI kolejki klasy okręgowej nasz zespół plasuje się aktualnie dość niespodziewanie na czwartym miejscu w tabeli. Minąć nas może jednak Orzeł Nakło Śląskie, który w niedzielę rozgrywa mecz wyjazdowy z Unią Świerklaniec.

Nasz zespół w przyszłym tygodniu rozegra kolejny mecz wyjazdowy - tym razem na obiekcie Orła Białego Brzeziny Śląskie. Na nasze boisko zapraszamy 31 października, kiedy w spotkaniu derbowym podejmować będziemy Tęczę Błędów.