Zwycięstwo z Cyklonem Rogoźnik

Po słabym spotkaniu Zagłębiak może dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty. Podopieczni trenera Sebastiana Klaty pokonali 2:0 Cyklon Rogoźnik.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Pierwszą zobaczyliśmy dopiero w 65. minucie, gdy piłkę wypuszczoną przez bramkarza gości wpakował do bramki Patryk Jurczyński. W 81. minucie wynik spotkania ustalił Michał Woźniak.

Zagłębiak: Iwaniuk - Antczak, Pytel (61. Szymański), Starzyński (56. Woźniak), Staszczyszyn, Sularz (83. Czubala), Bojacz, Kuzior (69. Ducki), Stefański, Jurczyński, Szopa, rezerwa: Tatara, Książek, Piątek, trener Sebastian Klata

Cyklon: Borda - Kubat, Sikora, Gimzia (9. Wolny), D.Janik, Katolik, Miska, Bobrowicz (46. Miemiec), Zemło (74. Piwowarczyk), Flaczek, Ł.Janik, rezerwa: Płoskonka, Żurowski, Bugaj, trener Jacek Bobrowicz

W kolejnym spotkaniu już w najbliższy wtorek 28 kwietnia o godz. 17.30 podejmować będziemy Przemszę Siewierz. Będzie to spotkanie zaległe, które miało się pierwotnie odbyć w Wielką Sobotę. W kolejny weekend nasz zespół dopisze do swojego konta trzy punkty za walkower za mecz z wycofanym z ligi Strażakiem Nowa Wieś Mierzęcice. Następny mecz zagramy 9 maja przy Konopnickiej z Orłem Nakło Śląskie.