Derbowa wygrana! Zagłębiak - Unia 2:0

Kolejne trzy punkty dopisała do swojego konta nasza drużyna. Tym razem podopieczni trenera Przemysława Oklejewskiego pokonali na własnym boisku w derbowym spotkaniu 2:0 Unię Strzemieszyce.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, na początku drugiej bramkę dla RKS-u zdobył Jakub Staszczyszyn. Dokładnie pół godziny później drugiego gola dla naszego zespołu strzelił Dariusz Bernaś.

Zagłębiak: Iwaniuk - Wilk, Stemplewski, Staszczyszyn, Czubala, Kuzior, Musiał, Zarychta, Bernaś (88. Soćko), Książek (78. Piątek), Pawęzowski (67. Grębosz)

Unia: Dziurowicz - Koziński, Grunt (68. Lipkiewicz), Jarczyk (80. Pikuta), Suwaj, Szarga, Wróblewski, Bąk, Śmieciński, W. Szwed, Jankowski

W kolejną sobotę Zagłębiak zagra na wyjeździe z Sokołem Orzech. W środę zapraszamy jednak na godz. 15 na obiekt przy ul. Konopnickiej. Wówczas w ćwierćfinale Pucharu Polski podejmować będziemy Unię Ząbkowice.