Gramy dalej w Pucharze Polski

Zagłębiak wygrał w środowym meczu Pucharu Polski 3:2 z Przemszą Siewierz i awansował do IV rundy tych rozgrywek.

Nasza drużyna po trzydziestu minutach gry prowadziła już 2:0 po dwóch trafieniach Marcina Szopy. Jeszcze przed przerwą siewierzanie za sprawą Michała Jędrowskiego zdobyli kontaktowego gola. Po zmianie stron już w 50. minucie na 3:1 podwyższył Łukasz Ducki, a wynik meczu trzy minuty później ustalił Rafał Majchrowski.

Skład: Iwaniuk - Starzyński, Piątek, Kuzior, Lis (46. Radecki), Pytel, Antczak (46. Staszczyszyn), Sularz, Ducki (66. Czubala), Książek, Szopa (46. Jurczyński)

Po meczu pucharowym Zagłębiak wraca do ligi. W niedzielę na boisku w Parku Pszczelnik nasza drużyna zmierzy się z Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie. Początek meczu o godz. 15.