Z Przemszą Siewierz o Puchar Polski

Środa 1 października w Zagłębiu została przeznaczona na Puchar Polski. Wczesna - z racji wczesnego końca dnia - pora rozgrywania meczów irytuje zawodników i trenerów, ale działacze od kilku lat w taki właśnie sposób rozpisują terminarz tych rozgrywek.

Zagłębiak po wygranej w II rundzie z Cyklonem Rogoźnik w stosunku 4:1 tym razem zmierzy się z innym ligowym rywalem - Przemszą Siewierz. Z drużyną tą mieliśmy już okazję spotkać się w 3. kolejce klasy okręgowej. Przegraliśmy wówczas w Siewierzu 0:2. Przemsza w II rundzie wygrała aż 5:0 z innym zespołem z czołówki tabeli - Wartą Zawiercie.

Początek meczu w środę o godz. 15.30 na boisku CSiR przy ul. Konopnickiej 29.

Inne pary Pucharu Polski:

Unia Ząbkowice - RKS Grodziec, Tęcza Błędów - Górnik Piaski, AKS Niwka - Szczakowianka Jaworzno, Zagłębiak Tucznawa - Milenium Wojkowice, Ostoja Żelisławice - MKS Poręba, Pionier Ujejsce - Sarmacja Będzin, Unia Strzemieszyce wylosowała wolny los.