Jest zwycięstwo! Zagłębiak - Naprzód 4:1

Ci, którzy w sobotę wybrali się na mecz naszej drużyny, nie mają czego żałować. Zagłębiak pokonał drużynę Naprzodu Lipiny aż 4:1 odnosząc tym samym pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Wynik spotkania otworzył w 26. minucie Dariusz Bernaś. Dwie minuty później bramkarza gości pokonał potwierdzony do gry w naszym zespole przed kilkoma dniami Damian Pawęzowski. Dwubramkowym prowadzeniem dąbrowian zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron na 3:0 podwyższył Kamil Sularz. Dwie ostatnie bramki padły w doliczonym czasie gry. Najpierw Dariusz Bernaś zdobył czwartego gola dla Zagłębiaka. Potem w dość niefortunny sposób, tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, straciliśmy bramkę na 4:1.

Wynik sobotniego spotkania mógł być jeszcze wyższy, jednak naszym zawodnikom nie udało się wykorzystać wszystkich sytuacji podbramkowych. Wygrana jednak bardzo cieszy i mamy nadzieje na kolejne zdobycze punktowe w kolejnych meczach.

Skład Zagłębiaka: Tomanek - Wilk, Stemplewski, Staszczyszyn, Sularz, Kuzior, Czubala, Piątek (70. Lis), Bernaś, Musiał (69. Grębosz), Pawęzowski (80. Soćko), rezerwa: Iwaniuk, Tatara

Za tydzień naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z Wartą Zawiercie.