Trzy punkty z Wartą Zawiercie

Kolejne zwycięstwo zapisała na swoje konto drużyna Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza. Nasi piłkarze w sobotę pokonali 2:1 Wartę Zawiercie.

Pierwsi gola zdobyli goście. W 25. minucie Patryk Grim umieścił piłkę w bramce Piotra Iwaniuka bezpośrednio z rzutu rożnego i było 0:1. Losy meczu całkowicie odwróciły jednak trzy minuty na początku drugiej połowy. W 50. i 53. minucie gole dla Zagłębiaka zdobył Dariusz Bernaś i prowadziliśmy 2:1. Taki wynik utrzymał się już do końca spotkania, które Warta kończyła w dziesiątkę. W 81. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Piotr Białek.

Skład: Iwaniuk - Starzyński (73. Pytel), Antczak, Staszczyszyn, Czubala (69. Szopa), Woźniak (88. Kuzior), Ducki, Stefański, Bojacz, Bernaś, Szymkowski (69. Jurczyński)

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra w przyszłą sobotę na wyjeździe z Pionierem Ujejsce.