Deszczowa wygrana z Siemianowiczanką

Dwie różne połowy - zarówno pod względem sytuacji atmosferycznej, jak i gry naszej drużyny - zobaczyli kibice, którzy w sobotnie popołudnie pojawili się na trybunach boiska przy ul. Konopnickiej. Zagłębiak pokonał ostatecznie Siemianowiczankę 3:1, chociaż do przerwy to goście prowadzili 1:0.

Goście prowadzenie uzyskali już w 9. minucie. Na wyrównanie musieliśmy czekać aż do 65. minuty, gdy piłkę w bramce umieścił Dariusz Bernaś. Siedem minut później dzięki temu zawodnikowi Zagłębiak wyszedł na prowadzenie. Wynik spotkania na 3:1 ustalił w 89. minucie Michał Woźniak.

Zagłębiak: Iwaniuk - Pytel, Staszczyszyn, Czubala, Antczak, Woźniak (93. Książek), Bojacz (90. Starzyński), Stefański, Bernaś (86. Kuzior), Jurczyński (46. Lis), Ducki, trener Artur Szymkowski

Siemianowice: Żydek - Wolny, Kutyrba, Mierzwa, Szczurek, Czopa, Kołodziej (83. Marona), Wronowski (76. Danik), Tomczyk, Wójcikowski (68. Szyguła), Nowak, trener Adam Gniozdorz

sędzia: Tomasz Karmański (Bytom)

Kolejne mecze już we wtorek 26 maja. Tego dnia o godz. 18 Zagłębiak zagra na wyjeździe z Sokołem Orzech. W następną sobotę o godz. 17 na boisku CSiR przy ul. Konopnickiej podejmować będziemy Wartę Zawiercie.