VI kolejka: Zagłębiak - Polonia II (po raz 7.)

W najbliższą sobotę 12 września zapraszamy wszystkich kibiców na mecz o mistrzostwo grupy czwartej klasy okręgowej, w którym Zagłębiak podejmować będzie Polonię II Bytom.

Nasza drużyna po pięciu kolejkach zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, nasi sobotnie rywale plasują się jedno miejsce niżej, ale mają tyle samo punktów. Polonia II punkty zdobyła wygrywając z Silesią Miechowice i remisując z Unią Świerklaniec. Sobotnie spotkanie będzie siódmym starciem naszego zespołu z rezerwą bytomian. Pierwsze mecze rozegrano w sezonie 1971/1972 - w obu padł remis 0:0, ostatnie w poprzednim sezonie. U siebie Zagłębiak odniósł okazałe zwycięstwo w stosunku 10:0, w Bytomiu przegraliśmy 0:3.

Początek sobotniego meczu został wyznaczony na godzinę 16. Sędziować będzie pan Mateusz Bielawski z Kolegium Sędziów w Katowicach. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie!

Pozostałe mecze VI kolejki:
Sokół Orzech - Łazowianka Łazy
Cyklon Rogoźnik - Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Silesia Miechowice
Orzeł Nakło Śląskie - Odra Miasteczko Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Naprzód Lipiny - wszystkie w sobotę o godz. 16.00
Unia Strzemieszyce - Unia Świerklaniec - sobota, godz. 16.30
Tęcza Błędów - Warta Zawiercie - niedziela, godz. 16