Zagłębiak - Silesia Miechowice 4:0 (2:0)

Na konto naszej drużyny powędrowały kolejne trzy punkty. Zagłębiak dość szybko objął prowadzenie i po dwudziestu minutach gry prowadził już 2:0 po bramkach Łukasza Duckiego i Patryka Jurczyńskiego. Na kolejne trafienia trzeba było czekać do drugiej połowy. Oba były dziełem rezerwowych. W 71. minucie piłkę w bramce umieścił wprowadzony siedem minut wcześniej Dawid Czubala, a już w doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Rafał Lis, który pojawił się na boisku sto dwadzieścia sekund wcześniej.

Zagłębiak: Iwaniuk - Antczak, Starzyński, Pytel, Sularz (89. Lis), Stefański, Ducki, Bojacz (75. Kuzior), Szopa, Szymański (64. Czubala), Jurczyński (84. Radecki), trener Sebastian Klata

Silesia: Więckowski - Ratajczak (84. Hulin), Pośpiech, Harmata, Griner, Nocuń (81. Gadziński), Łodziński (63. Lewandowski), Grzesik (61. Kocjan), Salicki, Cichoń, Suker, trener Eugeniusz Wyląg

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra wyjątkowo w niedzielę na wyjeździe z Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie. Początek meczu w Parku Pszczelnik o godzinie 15. Wcześniej - bo w środę - Zagłębiak w rozgrywkach Pucharu Polski zagra z Przemszą Siewierz. Początek meczu o godz. 15.30 na RKS-ie.