Zagłębiak - Unia Świerklaniec 4:1

Zwycięstwem naszej drużyny zakończył się mecz VIII kolejki klasy okręgowej z Unią Świerklaniec. Zagłębiak wygrał 4:1, a gdyby udało się wykorzystać sytuacje na początku spotkania, to wynik byłby wyższy.

Prowadzenie dla Zagłębiaka uzyskał już w 5. minucie meczu Damian Pawęzowski. Na kolejne bramki trzeba było czekać do końcówki spotkania. W 79. minucie na 2:0 podwyższył Dariusz Bernaś, który cztery minuty później strzelił trzecią bramkę dla naszej drużyny. W 87. minucie Tomasz Baczewski zdobył bramkę dla gości. Ostatnie słowo należało jednak do naszej drużyny. Wynik meczu ustalił bowiem w 88. minucie Dawid Książek.

Zagłębiak: Tomanek - Wilk, Stemplewski, Czubala, Staszczyszyn, Kuzior, Zarychta (81. Piątek), Musiał, Soćko (67. Lis), Pawęzowski (62. Sularz), Bernaś (85. Książek)

Unia: Cieśla - Jarka, Wandzik, Krupa, Wieczorek, Fabisiak (81. Domogała), Stec, D.Dramski, Kucharczyk, R.Dramski, Baczewski

W następnej kolejce Zagłębiak zagra na wyjeździe w Bytomiu z Silesią Miechowice.