Nieudany debiut nowego trenera

Bez punktów powraca z Bytomia-Miechowic nasza drużyna. Zagłębiak mimo przewagi w całym spotkaniu przegrał w sobotę z tamtejszą Silesią 1:2. Dąbrowian po raz pierwszy poprowadził trener Artur Szymkowski, który w poniedziałek zastąpił Sebastiana Klatę.

Prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał w 42. minucie Łukasz Ducki. W drugiej do bramki trafiali gospodarze - w 74. i 83. minucie.

Skład: Iwaniuk - Antczak, Sularz (86. Kuzior), Pytel, Staszczyszyn, Bojacz, Bernaś, Szopa, Szymański (67. Woźniak), Ducki, Jurczyński

Żółte kartki: Sularz, Szymański, Bernaś, Woźniak

W następnej kolejce rywalem naszego zespołu będzie Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie. Początek meczu w sobotę 23 maja o godz. 17.

Dodajmy, że w tabeli grupy IV klasy okręgowej zaszły zmiany z uwagi na dwa walkowery:

- mecz Sokół Orzech - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (na boisku 0:0) zweryfikowano jako walkower 3:0

- mecz Silesia Miechowice - Polonia II Bytom (na boisku 2:4) zweryfikowano jako walkower 3:0.