IX kolejka: Silesia Miechowice - Zagłębiak (po raz 3.)

W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania IX kolejki grupy czwartej klasy okręgowej. Nasza drużyna wyjeżdża do Bytomia, aby rozegrać spotkanie z Silesią Miechowice.

Drużyna z Miechowic i Zagłębiak mają po tyle samo punktów, ale Silesia plasuje się w tabeli na 6. miejscu, dwie lokaty wyżej niż nasz klub. W trzech ostatnich spotkaniach bytomianie zaliczyli remisy z Orłem Białym Brzeziny Śląskie i Sokołem Orzech, a także wygraną z Unią Strzemieszyce.

Mecz z Silesią będzie trzecim w historii spotkaniem obu drużyn. Dwa poprzednie rozegrane zostały w poprzednim sezonie. Jesienią po bramkach Patryka Jurczyńskiego, Łukasza Duckiego, Dawida Czubali i Rafała Lisa dąbrowianie pokonali Silesię 4:0, wiosną drużyna z Bytomia wygrała na własnym boisku 2:1 mimo trafienia Łukasz Duckiego.

Mecz Silesia - Zagłębiak rozpocznie się w sobotę o godz. 15. Sędziować będzie pan Tomasz Parzonka z Kolegium Sędziów w Katowicach.