Porażka w Miechowicach

Porażką naszej drużyny zakończyło się sobotnie wyjazdowe spotkanie w Bytomiu-Miechowicach. Zagłębiak przegrał 2:3, chociaż tuż przed końcem meczu wydawało się, że uda się zdobyć punkt.

Pechowa okazała się nomen omen 13. minuta meczu, gdy bramkę dla Silesii zdobył Marek Suker. W ostatniej minucie pierwszej połowy wyrównał jednak Dawid Czubala i wynik znów stał się sprawą otwartą. Niestety, na początku drugiej części gry Marek Suker zdobył drugą bramkę dla gospodarzy, po czym Silesia ustawiła "autobus" przed swoją bramką czujnie broniąc się przed atakami naszych zawodników. W 87. minucie do remisu udało się jednak wyrównać Dawidowi Czubali. Radość w naszej ekipie trwała jednak trzy minuty, bo gola dla Silesii zdołał zdobyć jeszcze Rafał Lewandowski i gospodarze wygrali 3:2.

Silesia: Wiechowski - Pośpiech, Harmata, Gołąb, Gadziński (85. Żywna), Salicki, Griner, Kałuża, Pietras (72. Skrzypiec), Lewandowski, Suker, trener Eugeniusz Wyląg

Zagłębiak: Tomanek - Wilk, Stemplewski (80. Piątek), Czubala, Sularz, Kuzior, Zarychta, Musiał, Soćko (55. Książek), Bernaś, Pawęzowski, trener Przemysław Oklejewski

sędzia: Tomasz Parzonka (Katowice)